Nosadella, Bologna By Short Holidays

  • 80 m²

Położony w dzielnicy Piazza Maggiore w Bolonii apartament Nosadella, Bologna By Short Holidays oferuje zakwaterowanie tylko 12 min pieszo od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum Archeologiczne. Obiekt położony jest tylko 1 km od dworca kolejowego Bologna Centrale i bardzo blisko od przystanku autobusowego Urbana.

Ten apartament z widokiem na ogród dysponuje miejscem do siedzenia. W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament Nosadella, Bologna By Short Holidays jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Centrum targowo-wystawiennicze FICO World Eataly i Uniwersytet Boloński znajdują się odpowiednio w odległości 15 min drogi samochodem i 17 min spacerem od apartamentu o powierzchni 80 m². Palazzo Albergati znajduje się w niewielkiej odległości od tego apartamentu. Około 200 m od apartamentu Nosadella, Bologna By Short Holidays leży Palazzo Belloni. Obiekt mieści się 15 minut jazdy samochodem od lotniska Bolonia.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Nosadella, Bologna By Short Holidays
Nosadella Mezzanine By Wonderful Italy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nosadella Mezzanine By Wonderful Italy

6.1
Przyjemny 9 opinii
2 m od nieruchomości
USD 156 USD 140
za noc
Altana Sul Tetto
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Altana Sul Tetto

9.1
Wspaniały 73 opinie
52 m od nieruchomości
USD 245 USD 221
za noc
Studio Neve
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Neve

8.1
Bardzo dobry 31 opinii
69 m od nieruchomości
USD 166 USD 149
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiIT037006B4X2Y74EVR
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Nosadella, Bologna By Short Holidays można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Nosadella, Bologna By Short Holidays pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie Nosadella, Bologna By Short Holidays jest kuchnia?
      W apartamencie Nosadella, Bologna By Short Holidays goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w piekarnik.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Nosadella, Bologna By Short Holidays

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij